#46 2010-03-06 19:48:17

Kaa

Mod . 

13356486
Skąd: znienacka .
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 286
Punktów :   

Re: Niekończąca się historia.

Pewnego słonecznego ranka wstałem lewą nogą, podszedłem do okna i targnęło mną przeczucie, że mam kaca.'co ja cholera robię w Rawie Mazowieckiej?!"Więc poszedłem do najbliższego sklepu monopolowego, by kupić kolejne Kinder niespodzianki, a potem nie wiadomo skąd znalazł się w dziale dla niemowląt i spotkałem swoją matkę. Zauważyłem że ona jest z mężczyzną, który w nocy zamienia się w wilkołaka i jest wtedy mimo swojego wieku dobry w łóżku , ale żadna kobieta nie ma ochoty na jego wyśmienite, i niepowtarzalne naleśniki, które codziennie przyrządza dla kota o imieniu Wacław.Niestety, pewnego poniedziałku Wacław zagryzł yorka, który był własnością pani burmistrz miasta, w której Pankracy( ten wilkołak . ;p) się zakochał. Burmistrz jednak się o tym dowiedziała, i obraziła się na Pankracego, co spowodowało, że napisał jej list miłosny o dziwnej treści. Następnego dnia Burmistrz zadzwoniła do swojego kochanka, Zygfryda i zapytała go o ich niepewną przyszłość która z dnia na dzień stawała się coraz bardziej...


http://fc02.deviantart.net/fs50/f/2009/273/5/4/Improvised_Weapon_by_TheUncle2k.gif

Offline

 

#47 2010-03-07 12:11:04

 winnux8

Użytkownik

6914338
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-03-07
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Re: Niekończąca się historia.

Pewnego słonecznego ranka wstałem lewą nogą, podszedłem do okna i targnęło mną przeczucie, że mam kaca.'co ja cholera robię w Rawie Mazowieckiej?!"Więc poszedłem do najbliższego sklepu monopolowego, by kupić kolejne Kinder niespodzianki, a potem nie wiadomo skąd znalazł się w dziale dla niemowląt i spotkałem swoją matkę. Zauważyłem że ona jest z mężczyzną, który w nocy zamienia się w wilkołaka i jest wtedy mimo swojego wieku dobry w łóżku , ale żadna kobieta nie ma ochoty na jego wyśmienite, i niepowtarzalne naleśniki, które codziennie przyrządza dla kota o imieniu Wacław.Niestety, pewnego poniedziałku Wacław zagryzł yorka, który był własnością pani burmistrz miasta, w której Pankracy( ten wilkołak . ;p) się zakochał. Burmistrz jednak się o tym dowiedziała, i obraziła się na Pankracego, co spowodowało, że napisał jej list miłosny o dziwnej treści. Następnego dnia Burmistrz zadzwoniła do swojego kochanka, Zygfryda i zapytała go o ich niepewną przyszłość która z dnia na dzień stawała się coraz bardziej skomplikowana i cholernie pogięta...


... oznacza więcej niż tysiąc słów.

Offline

 

#48 2010-03-07 13:38:16

Kaa

Mod . 

13356486
Skąd: znienacka .
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 286
Punktów :   

Re: Niekończąca się historia.

Pewnego słonecznego ranka wstałem lewą nogą, podszedłem do okna i targnęło mną przeczucie, że mam kaca.'co ja cholera robię w Rawie Mazowieckiej?!"Więc poszedłem do najbliższego sklepu monopolowego, by kupić kolejne Kinder niespodzianki, a potem nie wiadomo skąd znalazł się w dziale dla niemowląt i spotkałem swoją matkę. Zauważyłem że ona jest z mężczyzną, który w nocy zamienia się w wilkołaka i jest wtedy mimo swojego wieku dobry w łóżku , ale żadna kobieta nie ma ochoty na jego wyśmienite, i niepowtarzalne naleśniki, które codziennie przyrządza dla kota o imieniu Wacław.Niestety, pewnego poniedziałku Wacław zagryzł yorka, który był własnością pani burmistrz miasta, w której Pankracy( ten wilkołak . ;p) się zakochał. Burmistrz jednak się o tym dowiedziała, i obraziła się na Pankracego, co spowodowało, że napisał jej list miłosny o dziwnej treści. Następnego dnia Burmistrz zadzwoniła do swojego kochanka, Zygfryda i zapytała go o ich niepewną przyszłość która z dnia na dzień stawała się coraz bardziej skomplikowana i cholernie pogięta. Ten jej odpowiedział...


http://fc02.deviantart.net/fs50/f/2009/273/5/4/Improvised_Weapon_by_TheUncle2k.gif

Offline

 

#49 2010-03-07 15:36:53

 blondi

Użytkownik

6026216
Skąd: 034
Zarejestrowany: 2010-03-03
Posty: 80
Punktów :   

Re: Niekończąca się historia.

Pewnego słonecznego ranka wstałem lewą nogą, podszedłem do okna i targnęło mną przeczucie, że mam kaca.'co ja cholera robię w Rawie Mazowieckiej?!"Więc poszedłem do najbliższego sklepu monopolowego, by kupić kolejne Kinder niespodzianki, a potem nie wiadomo skąd znalazł się w dziale dla niemowląt i spotkałem swoją matkę. Zauważyłem że ona jest z mężczyzną, który w nocy zamienia się w wilkołaka i jest wtedy mimo swojego wieku dobry w łóżku , ale żadna kobieta nie ma ochoty na jego wyśmienite, i niepowtarzalne naleśniki, które codziennie przyrządza dla kota o imieniu Wacław.Niestety, pewnego poniedziałku Wacław zagryzł yorka, który był własnością pani burmistrz miasta, w której Pankracy( ten wilkołak . ;p) się zakochał. Burmistrz jednak się o tym dowiedziała, i obraziła się na Pankracego, co spowodowało, że napisał jej list miłosny o dziwnej treści. Następnego dnia Burmistrz zadzwoniła do swojego kochanka, Zygfryda i zapytała go o ich niepewną przyszłość która z dnia na dzień stawała się coraz bardziej skomplikowana i cholernie pogięta. Ten jej odpowiedział, że nie chce więcej...

Offline

 

#50 2010-03-07 19:49:28

Kaa

Mod . 

13356486
Skąd: znienacka .
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 286
Punktów :   

Re: Niekończąca się historia.

Pewnego słonecznego ranka wstałem lewą nogą, podszedłem do okna i targnęło mną przeczucie, że mam kaca.'co ja cholera robię w Rawie Mazowieckiej?!"Więc poszedłem do najbliższego sklepu monopolowego, by kupić kolejne Kinder niespodzianki, a potem nie wiadomo skąd znalazł się w dziale dla niemowląt i spotkałem swoją matkę. Zauważyłem że ona jest z mężczyzną, który w nocy zamienia się w wilkołaka i jest wtedy mimo swojego wieku dobry w łóżku , ale żadna kobieta nie ma ochoty na jego wyśmienite, i niepowtarzalne naleśniki, które codziennie przyrządza dla kota o imieniu Wacław.Niestety, pewnego poniedziałku Wacław zagryzł yorka, który był własnością pani burmistrz miasta, w której Pankracy( ten wilkołak . ;p) się zakochał. Burmistrz jednak się o tym dowiedziała, i obraziła się na Pankracego, co spowodowało, że napisał jej list miłosny o dziwnej treści. Następnego dnia Burmistrz zadzwoniła do swojego kochanka, Zygfryda i zapytała go o ich niepewną przyszłość która z dnia na dzień stawała się coraz bardziej skomplikowana i cholernie pogięta. Ten jej odpowiedział, że nie chce więcej żyć w ukryciu..


http://fc02.deviantart.net/fs50/f/2009/273/5/4/Improvised_Weapon_by_TheUncle2k.gif

Offline

 

#51 2010-03-07 22:18:37

 blondi

Użytkownik

6026216
Skąd: 034
Zarejestrowany: 2010-03-03
Posty: 80
Punktów :   

Re: Niekończąca się historia.

Pewnego słonecznego ranka wstałem lewą nogą, podszedłem do okna i targnęło mną przeczucie, że mam kaca.'co ja cholera robię w Rawie Mazowieckiej?!"Więc poszedłem do najbliższego sklepu monopolowego, by kupić kolejne Kinder niespodzianki, a potem nie wiadomo skąd znalazł się w dziale dla niemowląt i spotkałem swoją matkę. Zauważyłem że ona jest z mężczyzną, który w nocy zamienia się w wilkołaka i jest wtedy mimo swojego wieku dobry w łóżku , ale żadna kobieta nie ma ochoty na jego wyśmienite, i niepowtarzalne naleśniki, które codziennie przyrządza dla kota o imieniu Wacław.Niestety, pewnego poniedziałku Wacław zagryzł yorka, który był własnością pani burmistrz miasta, w której Pankracy( ten wilkołak . ;p) się zakochał. Burmistrz jednak się o tym dowiedziała, i obraziła się na Pankracego, co spowodowało, że napisał jej list miłosny o dziwnej treści. Następnego dnia Burmistrz zadzwoniła do swojego kochanka, Zygfryda i zapytała go o ich niepewną przyszłość która z dnia na dzień stawała się coraz bardziej skomplikowana i cholernie pogięta. Ten jej odpowiedział, że nie chce więcej żyć w ukryciu i że to koniec...

Offline

 

#52 2010-03-08 15:02:40

Kaa

Mod . 

13356486
Skąd: znienacka .
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 286
Punktów :   

Re: Niekończąca się historia.

Pewnego słonecznego ranka wstałem lewą nogą, podszedłem do okna i targnęło mną przeczucie, że mam kaca.'co ja cholera robię w Rawie Mazowieckiej?!"Więc poszedłem do najbliższego sklepu monopolowego, by kupić kolejne Kinder niespodzianki, a potem nie wiadomo skąd znalazł się w dziale dla niemowląt i spotkałem swoją matkę. Zauważyłem że ona jest z mężczyzną, który w nocy zamienia się w wilkołaka i jest wtedy mimo swojego wieku dobry w łóżku , ale żadna kobieta nie ma ochoty na jego wyśmienite, i niepowtarzalne naleśniki, które codziennie przyrządza dla kota o imieniu Wacław.Niestety, pewnego poniedziałku Wacław zagryzł yorka, który był własnością pani burmistrz miasta, w której Pankracy( ten wilkołak . ;p) się zakochał. Burmistrz jednak się o tym dowiedziała, i obraziła się na Pankracego, co spowodowało, że napisał jej list miłosny o dziwnej treści. Następnego dnia Burmistrz zadzwoniła do swojego kochanka, Zygfryda i zapytała go o ich niepewną przyszłość która z dnia na dzień stawała się coraz bardziej skomplikowana i cholernie pogięta. Ten jej odpowiedział, że nie chce więcej żyć w ukryciu i że to koniec ich znajomości. Następnie


http://fc02.deviantart.net/fs50/f/2009/273/5/4/Improvised_Weapon_by_TheUncle2k.gif

Offline

 

#53 2010-03-11 18:56:39

 blondi

Użytkownik

6026216
Skąd: 034
Zarejestrowany: 2010-03-03
Posty: 80
Punktów :   

Re: Niekończąca się historia.

Pewnego słonecznego ranka wstałem lewą nogą, podszedłem do okna i targnęło mną przeczucie, że mam kaca.'co ja cholera robię w Rawie Mazowieckiej?!"Więc poszedłem do najbliższego sklepu monopolowego, by kupić kolejne Kinder niespodzianki, a potem nie wiadomo skąd znalazł się w dziale dla niemowląt i spotkałem swoją matkę. Zauważyłem że ona jest z mężczyzną, który w nocy zamienia się w wilkołaka i jest wtedy mimo swojego wieku dobry w łóżku , ale żadna kobieta nie ma ochoty na jego wyśmienite, i niepowtarzalne naleśniki, które codziennie przyrządza dla kota o imieniu Wacław.Niestety, pewnego poniedziałku Wacław zagryzł yorka, który był własnością pani burmistrz miasta, w której Pankracy( ten wilkołak . ;p) się zakochał. Burmistrz jednak się o tym dowiedziała, i obraziła się na Pankracego, co spowodowało, że napisał jej list miłosny o dziwnej treści. Następnego dnia Burmistrz zadzwoniła do swojego kochanka, Zygfryda i zapytała go o ich niepewną przyszłość która z dnia na dzień stawała się coraz bardziej skomplikowana i cholernie pogięta. Ten jej odpowiedział, że nie chce więcej żyć w ukryciu i że to koniec ich znajomości. Następnie odpisała na list....

Offline

 

#54 2010-03-11 21:01:31

shanti05

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-27
Posty: 22

Re: Niekończąca się historia.

Pewnego słonecznego ranka wstałem lewą nogą, podszedłem do okna i targnęło mną przeczucie, że mam kaca.'co ja cholera robię w Rawie Mazowieckiej?!"Więc poszedłem do najbliższego sklepu monopolowego, by kupić kolejne Kinder niespodzianki, a potem nie wiadomo skąd znalazł się w dziale dla niemowląt i spotkałem swoją matkę. Zauważyłem że ona jest z mężczyzną, który w nocy zamienia się w wilkołaka i jest wtedy mimo swojego wieku dobry w łóżku , ale żadna kobieta nie ma ochoty na jego wyśmienite, i niepowtarzalne naleśniki, które codziennie przyrządza dla kota o imieniu Wacław.Niestety, pewnego poniedziałku Wacław zagryzł yorka, który był własnością pani burmistrz miasta, w której Pankracy( ten wilkołak . ;p) się zakochał. Burmistrz jednak się o tym dowiedziała, i obraziła się na Pankracego, co spowodowało, że napisał jej list miłosny o dziwnej treści. Następnego dnia Burmistrz zadzwoniła do swojego kochanka, Zygfryda i zapytała go o ich niepewną przyszłość która z dnia na dzień stawała się coraz bardziej skomplikowana i cholernie pogięta. Ten jej odpowiedział, że nie chce więcej żyć w ukryciu i że to koniec ich znajomości. Następnie odpisała na list Pankracego, w którym zawarła całe..

Offline

 

#55 2010-03-15 13:44:17

 LadyZgaga

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-05
Posty: 48
Punktów :   

Re: Niekończąca się historia.

Pewnego słonecznego ranka wstałem lewą nogą, podszedłem do okna i targnęło mną przeczucie, że mam kaca.'co ja cholera robię w Rawie Mazowieckiej?!"Więc poszedłem do najbliższego sklepu monopolowego, by kupić kolejne Kinder niespodzianki, a potem nie wiadomo skąd znalazł się w dziale dla niemowląt i spotkałem swoją matkę. Zauważyłem że ona jest z mężczyzną, który w nocy zamienia się w wilkołaka i jest wtedy mimo swojego wieku dobry w łóżku , ale żadna kobieta nie ma ochoty na jego wyśmienite, i niepowtarzalne naleśniki, które codziennie przyrządza dla kota o imieniu Wacław.Niestety, pewnego poniedziałku Wacław zagryzł yorka, który był własnością pani burmistrz miasta, w której Pankracy( ten wilkołak . ;p) się zakochał. Burmistrz jednak się o tym dowiedziała, i obraziła się na Pankracego, co spowodowało, że napisał jej list miłosny o dziwnej treści. Następnego dnia Burmistrz zadzwoniła do swojego kochanka, Zygfryda i zapytała go o ich niepewną przyszłość która z dnia na dzień stawała się coraz bardziej skomplikowana i cholernie pogięta. Ten jej odpowiedział, że nie chce więcej żyć w ukryciu i że to koniec ich znajomości. Następnie odpisała na list Pankracego, w którym zawarła całe swoje uczucie doń...


http://img189.imageshack.us/img189/8876/ladyzgaga.png

Offline

 

#56 2010-03-15 14:41:30

Kaa

Mod . 

13356486
Skąd: znienacka .
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 286
Punktów :   

Re: Niekończąca się historia.

Pewnego słonecznego ranka wstałem lewą nogą, podszedłem do okna i targnęło mną przeczucie, że mam kaca.'co ja cholera robię w Rawie Mazowieckiej?!"Więc poszedłem do najbliższego sklepu monopolowego, by kupić kolejne Kinder niespodzianki, a potem nie wiadomo skąd znalazł się w dziale dla niemowląt i spotkałem swoją matkę. Zauważyłem że ona jest z mężczyzną, który w nocy zamienia się w wilkołaka i jest wtedy mimo swojego wieku dobry w łóżku , ale żadna kobieta nie ma ochoty na jego wyśmienite, i niepowtarzalne naleśniki, które codziennie przyrządza dla kota o imieniu Wacław.Niestety, pewnego poniedziałku Wacław zagryzł yorka, który był własnością pani burmistrz miasta, w której Pankracy( ten wilkołak . ;p) się zakochał. Burmistrz jednak się o tym dowiedziała, i obraziła się na Pankracego, co spowodowało, że napisał jej list miłosny o dziwnej treści. Następnego dnia Burmistrz zadzwoniła do swojego kochanka, Zygfryda i zapytała go o ich niepewną przyszłość która z dnia na dzień stawała się coraz bardziej skomplikowana i cholernie pogięta. Ten jej odpowiedział, że nie chce więcej żyć w ukryciu i że to koniec ich znajomości. Następnie odpisała na list Pankracego, w którym zawarła całe swoje uczucie doń, ku jego zdziwieniu..


http://fc02.deviantart.net/fs50/f/2009/273/5/4/Improvised_Weapon_by_TheUncle2k.gif

Offline

 

#57 2010-03-17 18:47:13

shanti05

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-27
Posty: 22

Re: Niekończąca się historia.

Pewnego słonecznego ranka wstałem lewą nogą, podszedłem do okna i targnęło mną przeczucie, że mam kaca.'co ja cholera robię w Rawie Mazowieckiej?!"Więc poszedłem do najbliższego sklepu monopolowego, by kupić kolejne Kinder niespodzianki, a potem nie wiadomo skąd znalazł się w dziale dla niemowląt i spotkałem swoją matkę. Zauważyłem że ona jest z mężczyzną, który w nocy zamienia się w wilkołaka i jest wtedy mimo swojego wieku dobry w łóżku , ale żadna kobieta nie ma ochoty na jego wyśmienite, i niepowtarzalne naleśniki, które codziennie przyrządza dla kota o imieniu Wacław.Niestety, pewnego poniedziałku Wacław zagryzł yorka, który był własnością pani burmistrz miasta, w której Pankracy( ten wilkołak . ;p) się zakochał. Burmistrz jednak się o tym dowiedziała, i obraziła się na Pankracego, co spowodowało, że napisał jej list miłosny o dziwnej treści. Następnego dnia Burmistrz zadzwoniła do swojego kochanka, Zygfryda i zapytała go o ich niepewną przyszłość która z dnia na dzień stawała się coraz bardziej skomplikowana i cholernie pogięta. Ten jej odpowiedział, że nie chce więcej żyć w ukryciu i że to koniec ich znajomości. Następnie odpisała na list Pankracego, w którym zawarła całe swoje uczucie doń, ku jego zdziwieniu ona go nie kochała, ale zaproponowała mu związek za...

Offline

 

#58 2010-03-18 16:19:17

 LadyZgaga

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-05
Posty: 48
Punktów :   

Re: Niekończąca się historia.

Pewnego słonecznego ranka wstałem lewą nogą, podszedłem do okna i targnęło mną przeczucie, że mam kaca.'co ja cholera robię w Rawie Mazowieckiej?!"Więc poszedłem do najbliższego sklepu monopolowego, by kupić kolejne Kinder niespodzianki, a potem nie wiadomo skąd znalazł się w dziale dla niemowląt i spotkałem swoją matkę. Zauważyłem że ona jest z mężczyzną, który w nocy zamienia się w wilkołaka i jest wtedy mimo swojego wieku dobry w łóżku , ale żadna kobieta nie ma ochoty na jego wyśmienite, i niepowtarzalne naleśniki, które codziennie przyrządza dla kota o imieniu Wacław.Niestety, pewnego poniedziałku Wacław zagryzł yorka, który był własnością pani burmistrz miasta, w której Pankracy( ten wilkołak . ;p) się zakochał. Burmistrz jednak się o tym dowiedziała, i obraziła się na Pankracego, co spowodowało, że napisał jej list miłosny o dziwnej treści. Następnego dnia Burmistrz zadzwoniła do swojego kochanka, Zygfryda i zapytała go o ich niepewną przyszłość która z dnia na dzień stawała się coraz bardziej skomplikowana i cholernie pogięta. Ten jej odpowiedział, że nie chce więcej żyć w ukryciu i że to koniec ich znajomości. Następnie odpisała na list Pankracego, w którym zawarła całe swoje uczucie doń, ku jego zdziwieniu ona go nie kochała, ale zaproponowała mu związek za to, że on...


http://img189.imageshack.us/img189/8876/ladyzgaga.png

Offline

 

#59 2010-03-21 21:31:01

 blondi

Użytkownik

6026216
Skąd: 034
Zarejestrowany: 2010-03-03
Posty: 80
Punktów :   

Re: Niekończąca się historia.

Pewnego słonecznego ranka wstałem lewą nogą, podszedłem do okna i targnęło mną przeczucie, że mam kaca.'co ja cholera robię w Rawie Mazowieckiej?!"Więc poszedłem do najbliższego sklepu monopolowego, by kupić kolejne Kinder niespodzianki, a potem nie wiadomo skąd znalazł się w dziale dla niemowląt i spotkałem swoją matkę. Zauważyłem że ona jest z mężczyzną, który w nocy zamienia się w wilkołaka i jest wtedy mimo swojego wieku dobry w łóżku , ale żadna kobieta nie ma ochoty na jego wyśmienite, i niepowtarzalne naleśniki, które codziennie przyrządza dla kota o imieniu Wacław.Niestety, pewnego poniedziałku Wacław zagryzł yorka, który był własnością pani burmistrz miasta, w której Pankracy( ten wilkołak . ;p) się zakochał. Burmistrz jednak się o tym dowiedziała, i obraziła się na Pankracego, co spowodowało, że napisał jej list miłosny o dziwnej treści. Następnego dnia Burmistrz zadzwoniła do swojego kochanka, Zygfryda i zapytała go o ich niepewną przyszłość która z dnia na dzień stawała się coraz bardziej skomplikowana i cholernie pogięta. Ten jej odpowiedział, że nie chce więcej żyć w ukryciu i że to koniec ich znajomości. Następnie odpisała na list Pankracego, w którym zawarła całe swoje uczucie doń, ku jego zdziwieniu ona go nie kochała, ale zaproponowała mu związek za to, że on wykupi dla niej....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plWelmax poznań rękawiczki winylowe